درباره ما


چقدر خوب میشد که هر سهامدار یک مشاور حرفه ای برای خود داشت !
چقدر خوب میشد رزومه معاملاتی آن مشاور به صورت شفاف وجود داشت !
چقدر خوب میشد اگر امکان مقایسه عملکرد مشاوران ( تحلیلگران بورس ) وجود داشت !

دیگه این یک رویا نیست و صدتحلیل برای اولین بار در ایران پلتفرم سوشال تریدینگ را راه اندازی کرده است تا شما بتوانید از مشاوره افراد حرفه ای برای خرید و فروش خود استفاده کنید و همراه آنها سودهای بازار را کسب کنید .

صدتحلیل یک پلتفرم واسط !

دقیقا مثل سامانه های درخواست تاکسی آنلاین که مسافر را به راننده وصل می کند ما هم در اینجا سهامدار را به مشاور (‌ تحلیلگر ) وصل می کنیم . چرا که می دانیم این بازار نیاز به وقت و دانش تخصصی دارد و اغلب افراد شغل اصلی دیگری دارند و وقت کافی برای تحلیل تمام سهم های بازار نخواهند داشت ! به همین دلیل قطعا شما به فردی که تخصص اش تحلیل بازار و بررسی سهم های مختلف و رصد اخبار هست احتیاج دارید تا خود را درگیر پیچیدگی های بورس نکنید و با خیال آسوده منتظر معرفی سهم های خوب از طرف مشاور خود باشید !

چرا صدتحلیل به وجود آمد ؟

رشد شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و .. باعث شده است تا تحلیلگران زیادی برای انتشار پیشنهادهای خرید و فروش خود از این شبکه ها استفاده کرده و خود را به عنوان استاد و تحلیلگر حرفه ای معرفی کنند و حتی هزینه اشتراک ماهیانه دریافت می کنند !!

افراد تازه وارد به بورس هم که در ابتدای راه سرمایه گذاری هستند احتیاج به یک راهنما داشتند و برای پیدا کردن یک شخص حرفه ای مجبور به بررسی تک تک کانال های بورسی و بررسی چندماهه سهم های پیشنهادی آنها با روش آزمون و خطا بودند !

اما به راستی پشت این کانال ها چه کسانی و با چه تجربه ای نشسته اند ؟

کدام یک از این کانال ها حقیقت را به شما میگویند ؟ کدام ماست فروشی میگوید ماست من ترش است ؟

چگونه میشود عملکرد آنها را سنجید و مشاهده کرد که در فراز و نشیب های دوسال گذشته چه سود و ضررهایی داشته اند ؟

آیا شما به هر شخصی که بگوید این سهم را بخر و 100٪ سود میکنی اطمینان کرده و او را به عنوان مشاور معاملاتی خود انتخاب می کنید ؟

این ها سوالاتی بود که تیم صدتحلیل سعی در حل آنها داشته و به همین دلیل پلتفرمی را ایجاد کرده که به صورت واسط اقدام به رتبه بندی تحلیلگران خبره توسط الگوریتم های پیشرفته کرده و بهترین مشاوران را با رزومه شفاف به شما معرفی می کند و فقط کافیه شما بر اساس روحیات و ریسک پذیریتون، از بین حرفه ای ها چند مشاور معاملاتی برای خود انتخاب کنید تا خرید و فروش سهم ها به شما اطلاع رسانی شود و اینگونه از سرمایه گذاری آسان خود لذت ببرید !!

در نهایت یک بازی برد - برد - برد :

هم سرمایه گذاران توانسته اند با کمک افراد حرفه ای سود مناسب در بازار بورس را بدست آورند و هم تحلیلگران توانسته اند رزومه ای از موفقیت های خود ثبت کنند و از مشاوره های خود درآمدی کسب کنند و هم صدتحلیل توانسته است تعداد زیادی از تحلیلگران مختلف با استراتژی های متفاوت را دور هم جمع کرده و گام مثبتی برای حرفه ای تر کردن بازار سرمایه بردارد .

حال اگر یک سهامدار هستید برای استفاده بهینه از سامانه روی تصویر زیر کلیک کنید

و اگر یک تحلیلگر هستید و قصد دارید به عنوان مشاور فعالیت کنید ،روی تصویر زیر کلیک کنید

صدتحلیل در مدت فعالیت چند ساله خودش با پیشنهادات و انتقادات کاربران رشد کرده و روز به روز در حال بهینه سازی پلتفرم است . بنابراین با ما از طریق پشتیبانی سایت و یا تلگرام در ارتباط باشید و ما را در این امر یاری کنید .

با آرزوی موفقیت برای همه افراد فعال در بازار سرمایه – تیم صدتحلیل