شما با ثبت اولین پیش بینی به عنوان " تحلیلگر جدید " در سایت معرفی می شوید. اما رسیدن به سطح حرفه ای و کسب امتیازات لازم، اهمیت دارد چرا که باعث جلب اعتماد سرمایه گذاران و دنبال کردن و خرید پیش بینی های شما میشود و این بستگی به عملکرد شما دارد.
برای اینکه به سطح حرفه ای برسید بایستی بازدهی یکی از پرتفو های شما ۵٪ بیشتر از بازدهی کل بازار (‌ شاخص کل ) باشد . یعنی اگر به طور مثال در یکماه گذشته بازدهی شاخص کل ۲ درصد بود بازدهی یکی از پرتفوهای شما باید بیشتر ۷ درصد باشد تا شما یک تحلیلگر حرفه ای شناخته شوید . البته این به کوتاه مدت یا بلند مدت بودن پرتفوی شما هم بستگی دارد. در فیلم آموزشی " الگوریتم جدید امتیازدهی و افزایش سطح تحلیلگری " به صورت کامل این موارد توضیح داده شده است .
در الگوریتم جدید امتیازدهی فقط سیگنال های پرتفودار و وضعیت کل پرتفوی شما مورد بررسی قرار گرفته و امتیازدهی میشوند. به همین دلیل پیشنهاد ما این هست که چند پرتفو با استراتژی های متفاوت تشکیل داده (‌ کوتاه مدت یا بلند مدت / کم ریسک یا پرریسک و ... ) و این سبد ها را به بهترین نحو مدیریت کنید .
اصلی ترین کار تحلیلگران در سامانه صدتحلیل این است که بتوانید یک رزومه معاملاتی خوب از خود ثبت کنید تا به این وسیله کاربران جذب عملکرد خوب شما شده و شما را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده و سیگنال های شما را خریداری کنند ! در این صورت دیگر نیازی به ساخت کانال های تلگرامی و ثبت سیگنال های خود برای اینکه در آینده بتوانید نتیجه آنها را ببینید و اثبات کنید که سیگنال شما خوب بوده , نیست ! چرا که در این پلتفرم همه چی به صورت شفاف وجود دارد و محاسبات هم اتوماتیک وار انجام میشود.
فقط کافیه پرتفوی خودتون رو رشد بدید تا ارتقا سطح داشته باشید چرا که سیگنال های تحلیلگران جدید رایگان است اما به محض اینکه به سطح متوسط برسید سیگنال های شما هزینه ای میشوند اما با قیمت ۷۱۰۰ تومان و اگر به سطح حرفه ای برسید قیمت سیگنال های شما از ۲۰ هزار تومان تا ۱۰۰ هزار تومان بر اساس امتیازی که در سامانه کسب کردید ارزشگذاری خواهد شد . نحوه افزایش سطح تحلیلگری را در "اینجا" مشاهده کنید .
سهم شما با توجه به نوع سیگنال متفاوت خواهد بود . اگر سیگنال شما " معمولی " باشد ۵۰٪ و اگر پرتفودار باشد ۶۰٪ خواهد بود . این درصد برای سیگنال های تضمینی به ۷۰٪ افزایش پیدا می کند . در نهایت شما میتوانید از قسمت داشبورد ، میزان درآمد خود را بررسی کرده و دکمه تسویه را بزنید . تسویه با تحلیگران در ابتدا و وسط ماه صورت می گیرد و نام صاحب حساب با نام کاربری شما در سایت بایستی یکسان باشد.
- سیگنال معمولی :‌ سیگنالی است که فقط سهمی را معرفی میکند و مقدار (‌ یا حجم ) سرمایه گذاری در آن مشخص نیست . معمولا این نوع سیگنال ها برای شروع و تست کردن سیستم استفاده میشود و ما پیشنهاد میکنیم به سرعت به سراغ نوع بعدی سیگنال بروید.
- سیگنال پرتفودار : در این حالت شما یک پرتفوی ۱۰۰ میلیونی مجازی در اختیار دارید تا آن را مدیریت کنید . شما بابت هر سیگنال باید مقداری از سرمایه مجازی خود را خرج کنید تا سبدتون کامل شود (‌ مثلا ۵ تا سهم ۲۰ میلیونی یا ۴ تا سهم ۲۵ میلیونی داخل سبد یا پرتفوی خود قرار میدهید ) در این حالت امکان صدور سیگنال فروش توسط خود تحلیلگر هم فعال میشود اما بایستی دقت کافی در مدیریت سیگنال ها را داشته باشید چرا که عملکرد کل پرتفو شما توسط الگوریتم امتیازدهی و سطح بندی مورد بررسی قرارداده میشود و تازه بازی جذاب رقابت شروع می شود !
- سیگنال تضمینی : به تحلیلگرانی که مدت زیادی است در سامانه فعالیت میکنند و توانسته اند عملکرد خوب خود را اثبات کنند این دسترسی داده میشود که سیگنال های تضمینی با قیمت دلخواه ثبت کنند که کلا این نوع سیگنال شرایط خاص خود را دارد .
در سمت دیگر این سامانه، کاربرانی هستند که قصد دارند روی سهم پیشنهادی شما سرمایه گذاری کنند . بنابراین سهم هایی که نقدشوندگی مناسبی ندارند یا در بازار پایه ج معامله میشوند و یا صف خرید شده اند یا متوقف هستند , این ویژگی را نداشته و کابران به راحتی نمیتوانند با مبلغ زیاد این سهم ها را خریداری کنند . به همین خاطر سعی کنید سهم هایی پیشنهاد دهید که خودتون هم میتوانید به راحتی آنها را خریداری کنید.
در زمانی که بازار بسته است و یا میخواهید پیشنهاد خرید یک سهم را در قیمتی پایین تر از قیمت فعلی دهید از حالت در انتظار استفاده کنید . در این صورت اگر در روزهای آتی سهم به قیمت مورد نظر شما برسد , سیگنال فعال شده و در لیست سیگنال های قابل استفاده برای کاربران نمایش داده خواهد شد .
برای جلوگیری از ثبت تارگت های بالا و غیرمنظقی , این محدودیت اعمال شده است تا تحلیلگری که سودهایش به طور میانگین ۱۰٪ است نتواند تارگت های ۴۰ درصدی ثبت کند! اگر از تحلیلگران تازه وارد هستید که هنوز میانگین سود شما صفر است و میخواهید به سیستم ثابت کنید که شما میتوانید سودهای بالا بدست آورید ، در زمان ثبت سیگنال پرتفودار ثبت سیگنال پرتفودار ، نوع " صدور سیگنال فروش " را تحلیلگر بگذارید تا سیستم در زمان رسیدن سهم به حدسود , کاری به سیگنال نداشته و آن را نبندد و هر زمان که خود شما قصد فروش سهم را در هر عددی داشتید, سیگنال فروش را صادر کرده و اینگونه توانایی خود در کسب سودهای بالا را به سیستم اثبات کنید .
خیر - در حال حاضر سیستم به زمان حساس نیست و سیگنال شما را نمیبندد اما بابت پایبند نبودن به زمان و مدیریت نکردن پرتفو به شما امتیازات منفی خواهد داد .
بعد از لاگین کردن در سایت با کلیک بروی نام خود که به رنگ سبز در سمت راست و بالای صفحه است , به پروفایل خود هدایت میشوید. لینکی که در url مشاهده میکنید آدرس صفحه پروفایل شماست که میتوانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید . زیر اسم شما گزینه داشبورد وجود دارد که مدیریت سیگنال ها و وضعیت فروش خود را از این قسمت میتوانید مشاهده بفرمایید.
زمانی که به سطح حرفه ای رسیدید کارشناسان تیم صدتحلیل با شما ارتباط گرفته و عکس شما را به پروفایلتان اضافه خواهند کرد . همچنین شما میتوانید برای تسریع این امر هر زمان که به این سطح رسیدید، عکس خود را به پشتیبانی تلگرامی ما با آیدی sadtahlilsupport ارسال کنید .
به صفحه معرفی بهترین تحلیلگران رفته و با بررسی و مقایسه عملکرد تحلیلگران , یک یا چند مشاور برای خود انتخاب کنید . دقت کنید که الزاما نفر اول سایت بهترین انتخاب شما نیست چرا که ممکن است با استراتژی و ریسک پذیری شما سازگاری نداشته باشد. بنابراین حتما توضیحات و فیلم آموزشی پارامترهای مهم در انتخاب تحلیلگر و مقایسه عملکرد تحلیلگران را در " اینجا " مشاهده کنید .
با بررسی آمارها , پارامترها و رزومه معاملاتی تحلیلگر میتونید تقریبا روحیه ریسک پذیری مشاور را متوجه شوید . پیشنهاد میکنیم توضیحات و فیلم آموزشی را از " اینجا " مشاهده کنید .
خیر - شما میتوانید تمام اطلاعات و رزومه تحلیلگران را رایگان مشاهده کرده و تحلیلگر مورد علاقه خود را انتخاب کنید . تنها زمانی که شما میخواهید از جدیدترین پیش بینی (‌ یا همان سیگنال ) تحلیلگر استفاده کنید باید مبلغی رو به عنوان حق مشاوره به تحیلگر پرداخت کنید .
این مبلغ با توجه به امتیاز و سطح و سابقه تحلیلگر متفاوت است . از سیگنال های رایگان که برای تحلیلگران تازه وارد و بدون امتیاز هست وجود دارد (‌ که پیشنهاد میکنیم فقط برای تست و آزمایش نحوه خرید سیگنال از آنها استفاده کنید و به هیچ عنوان با این سیگنال ها در بازار سرمایه گذاری نکنید ) تا سیگنال های تضمینی با مبالغ چند صد هزار تومن !!
سیگنال های تضمینی مربوط به سهم هایی میشود که تحلیلگر اطمینان بیشتری از آنها دارد . تا اندازه ای که تضمین میکند اگر سهم در زمان مشخص شده به هدف خود نرسد وجهی که شما بابت حق مشاوره پرداخت کردید به شما بازگشت داده میشود ‌. (‌به طور مثال تحلیلگر انتظار دارد این سهم در مدت ۳ماه ۵۰٪ بازدهی داشته باشد . بعد از گذشت سه ماه اگر سهم ۴۹ درصد هم رشد کرده باشد و به هدف خود نرسیده باشد, این سیگنال به صورت ناموفق توسط سیستم بسته خواهد شد و وجه پرداختی شما به صورت اتوماتیک به کیف پول شما واریز خواهد شد ) سیگنال های پرتفودار :‌ تحلیلگر این امکان را دارد که در سامانه صدتحلیل یک پرتفو (‌ سبد سهام )‌ تشکیل دهد . بنابراین اگر شما میخواهید پرتفویی شبیه به پرتفوی تحلیلگر داشته باشید از این نوع سیگنال ها استفاده کنید چرا که در این نوع از سیگنال ها , حجم پیشنهادی خرید یک سهم هم به شما اعلام میشود و شما میدانید چند درصد از سرمایه خود را به خرید این سهم باید اختصاص دهید . اما سیگنال های معمولی , پایه ای ترین نوع سیگنال ها هستند که صرفاْ یک سهم به شما معرفی شده و حجم پیشنهادی خرید و یا تضمینی در آن وجود ندارد !
سیگنال های تضمینی فقط توسط تحلیلگرانی ثبت میشود که توانسته اند عملکرد خوب خود را ثابت کنند و از اعتبار بالاتری برخوردار هستند و سهم هایی که اطمینان بیشتری دارند را به صورت تضمینی ثبت میکنند . اما ذات بازار سود و زیان است و قطعا نمیتوان گفت همه سیگنال های آنها به سود میرسد . بنابراین اگر سیگنال ناموفق باشد, مبلغ حق مشاوره ای که شما پرداخت کرده اید عودت داده میشود . دقت کنید تحلیلگر در سود با شما شریک نیست بنابراین در زیان هم با شما شریک نخواهد بود !
این سیگنال ها فقط به شما پیشنهاد خرید یک سهم را میدهد و شما تصمیم گیرنده نهایی هستید که آن سهم را بخرید یا نه و درنهایت بایستی به موقع خرید خود را انجام دهید چرا که ممکن است طی چند دقیقه سهمی که پیشنهاد شده است با صف خرید همراه شود و شما امکان خرید نداشته باشید !
بعد از لاگین کردن در سایت , زیر اسم خود ( اسم شما در سمت راست بالای صفحه با رنگ سبز نوشته شده است ) گزینه داشبورد را بزنید . سپس وارد بخش خریدها شوید .
بله . هر زمان که یک سیگنال بسته شود ( یعنی یا تحلیلگر سیگنال فروش صادر کند و یا سیستم زمانی که قیمت سهم به حدسود یا حدضرر برسد به صورت اتوماتیک سیگنال فروش صادر میکند ) از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی میشود تا شما هم اقدامات لازم را انجام دهید .
هنگامی که شما یک تحلیلگر را به عنوان مشاور خود انتخاب میکنید و هزینه مربوط به اطلاع رسانی و یا پیش خرید سیگنال ها را پرداخت میکنید , هر زمان که سیگنال جدیدی از تحلیلگر در سامانه ثبت شود به شما از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی میشود تا شما سریعاْ اقدامات لازم را انجام دهید . همچنین با خود از سیگنال های قبلی تحلیلگر ، ما را در بهبود خدمات یاری کنید. .
پیامک ها به این علت به شما ارسال میشود که تعدادی از تحلیلگران را به عنوان مشاور خود انتخاب کردید (‌ دنبال کرده اید ) . اگر نمیخواهید از شخصی پیامک به شما ارسال شود فقط کافیست در داشبورد خود وارد قسمت دنبال شده ها شوید و دکمه بررسی وضعیت مشاور را بزنید . در اینجا با زدن دکمه " عدم دریافت پیامک " ارسال پیامک به شما قطع میشود . دقت داشته باشید اگر قصد دریافت مجدد پیامک ها رو داشته باشید , مجدد بایستی هزینه آن را پرداخت کنید !
برای اینکار کافیست ایمیل و شماره شبای خود را به پشتیبانی تلگرامی ما با آیدی sadtahlilsupport ارسال کنید . البته در نظر داشته باشید مبالغی که تحت عنوان هدیه به شما داده شده است فقط برای استفاده داخل سایت میباشد و قابل برداشت نیست !
رمز شما به صورت پیش فرض 123456 تعریف شده است . دقت کنید که اعداد را به صورت انگلیسی وارد کرده باشید و کیبورد شما فارسی نباشد . اما اگر رمز خود را تغییر داده اید از طریق لینک فراموشی رمز اقدام کنید و یا با همکاران پشتیبانی ارتباط بگیرید .