تحلیلگر عزیز سلام ; به سایت صدتحلیل خوش آمدید


اصلی ترین کار شما تحلیلگر عزیز در سامانه صدتحلیل این است که بتوانید یک رزومه معاملاتی خوب از خود ثبت کنید تا به این وسیله کاربران جذب عملکرد خوب شما شده و شما را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده و سیگنال های شما را خریداری کنند ! در این صورت دیگر نیازی به ساخت کانال های تلگرامی و ثبت سیگنال های خود برای اینکه در آینده بتوانید نتیجه آنها را ببینید و اثبات کنید که سیگنال شما خوب بوده , نیست ! چرا که در این پلتفرم همه چی به صورت شفاف وجود دارد و محاسبات هم اتوماتیک وار انجام میشود . پس با خیال راحت به قسمت ثبت سیگنال رفته و برندسازی شخصی خود را شروع کنید 😉

۱- به صورت کلی شما ۳ نوع سیگنال میتوانید ثبت کنید :‌

- سیگنال معمولی :‌ سیگنالی است که فقط سهمی را معرفی میکند و مقدار (‌ یا حجم ) سرمایه گذاری در آن مشخص نیست . معمولا این نوع سیگنال ها برای شروع و تست کردن سیستم استفاده میشود و ما پیشنهاد میکنیم به سرعت به سراغ نوع بعدی سیگنال برید ..
- سیگنال پرتفودار : در این حالت به شما یک پرتفوی ۱۰۰ میلیونی مجازی داده میشود تا آن را مدیریت کنید . در این حالت شما بابت هر سیگنال باید مقداری از سرمایه مجازی خود را خرج کنید تا سبدتون کامل شود (‌ مثلا ۵ تا سهم ۲۰ میلیونی یا ۴ تا سهم ۲۵ میلیونی داخل سبد یا پرتفوی خود قرار میدید ) در این حالت عملکرد کل پرتفو شما توسط الگوریتم امتیازدهی و سطح بندی مورد بررسی قرارداده میشود و تازه بازی جذاب رقابت شروع می شود !
- سیگنال تضمینی : به تحلیلگرانی که مدت زیادی است در سامانه فعالیت میکنند و توانسته اند عملکرد خوب خود را اثبات کنند این دسترسی داده میشود که سیگنال های تضمینی با قیمت دلخواه ثبت کنند که کلا این نوع سیگنال شرایط خاص خود را دارد .

در الگوریتم امتیازدهی سایت فقط سیگنال های پرتفودار و وضعیت کل پرتفو مورد بررسی قرار گرفته و امتیازدهی میشوند به همین دلیل پیشنهاد ما این هست که چند پرتفو با استراتژی های متفاوت تشکیل داده (‌ کوتاه مدت یا بلند مدت / کم ریسک یا پرریسک و ... ) و این سبد ها را به بهترین نحو مدیریت کنید .

۲- برای اینکه به سطح حرفه ای برسید بایستی بازدهی یکی از پرتفو های شما ۵٪ بیشتر از بازدهی کل بازار (‌ شاخص کل ) در یک زمان مشخص باشد . یعنی اگر به طور مثال در یک ماه گذشته بازدهی شاخص کل ۲ درصد بود بازدهی یکی از پرتفوهای شما باید بیشتر ۷ درصد باشد تا شما یک تحلیلگر حرفه ای شناخته شوید(این زمان به میانگین روز انتظار پرتفوی شما بستگی دارد ) . البته برای ورود به الگوریتم سطح بندی رزومه شما بایستی شرایطی را داشته باشد از جمله :

- حداقل ۱۰ سیگنال بسته در رزومه معاملاتی شما وجود داشته باشد تا آمار و احتمالات محسابه شود .
- حداقل یک سیگنال ضررده داشته باشید تا شاخص ریسک شما قابل محاسبه شود .
- شاخص سودآوری شما ضعیف نباشد .

فیلم زیر به صورت کامل در مورد سطح بندی و الگوریتم امتیاز دهی توضیح داده است 👇🏻

۳- بعد از حرفه ای شدن تازه وارد رقابت با دیگر تحلیلگران میشوید و نحوه مدیریت پرتفوی شما و بازدهی هایی که کسب میکنید و رای هایی که از کاربران میگیرید همگی در الگوریتم امتیازدهی شما تاثیر خواهند داشت و قیمت سیگنال های شما بر اساس امتیازتان خواهد بود !

۴- برای مدیریت سیگنال ها , مشاهده امتیازات و آمار فروش خود باید به قسمت داشبورد خود مراجعه کنید .

۵- برای افزایش فروش بایستی برای خود دنبال کننده بدست بیاورید که این امر با تشکیل یک رزومه معاملاتی خوب و کسب امتیازات حاصل میشود و تیم صدتحلیل هم سعی میکند با تبلیغات و معرفی شما در کانال تلگرامی صدتحلیل ، کاربران را تشویق به بررسی پروفایل شما کند تا آنها شما را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده و از سیگنال های آینده شما استفاده کنند . در این مسیر شما خودتان هم میتوانید با معرفی لینک پروفایل خود در کانال یا گروه های تلگرامی موجب افزایش بازدید از پروفایل خودتان شوید

۶- در نهایت میرسیم به بحث شیرین مالی : در اول و نیمه هر ماه تسویه حساب با تحلیلگران صورت میگیرد . اگر سطح شما هنوز افزایش پیدا نکرده است که سیگنال های شما رایگان بوده و قاعدتا درآمدی نداشته اید . اما اگر به سطح متوسط یا حرفه ای رسیده باشید درخواست تسویه خود را ثبت میکنید و درآمد مشاوره خود را دریافت میکنید . تحلیلگرانی در سامانه ما حضور دارند که درآمد ماهیانه آنها به چند میلیون تومان هم رسیده است . پس هرچه سریعتر وارد گوی رقابت شوید و فرصت را از دست ندهید 😉

اگر هنوز سوالی دارید، ابتدا سوالات متداول را مطالعه کرده و در نهایت با بخش پشتیبانی یا آیدی تلگرامی sadtahlilsupport ارتباط بگیرید .