سهامدار عزیز سلام ; به سایت صدتحلیل خوش آمدید


اصلی ترین کار در سامانه صدتحلیل این است که شما بتوانید تحلیلگران متناسب با روحیه خود را شناسایی کنید . دقت کنید که الگوریتم امتیازدهی صدتحلیل بهترین ها را به شما معرفی میکند اما الزاما نفر اول سایت بهترین انتخاب شما نیست چرا که ممکن است با استراتژی و ریسک پذیری شما سازگاری نداشته باشد . پس حتما حتما برای مراحل زیر وقت بزارید چرا که پای سرمایه شما در میان است و هدف ما این هست که بتونیم تجربه لذت بخشی را در سرمایه گذاری برای شما فرآهم کنیم . به یاد داشته باشید هیچ کدام از تحلیلگران , دوست و آشنا و فامیل و همکار ما نیستند که ما از انتخاب آنها به عنوان مشاور خوشحال شویم , بنابراین تمام اطلاعات (‌ چه خوب و چه بد ) را به صورت شفاف به شما میدهیم تا بتونید درست تصمیم بگیرید !
پس مرحله اول این است که به صفحه معرفی بهترین تحلیلگران رفته و با خیال راحت بین تحلیلگران حرفه ای گشت بزنید !!

۲- وارد پروفایل آنها شوید و آمارها . نمودارها . نظرات و رزومه معاملاتی تحلیلگر را به دقت بررسی کنید و اگر نکته منفی در آن پروفایل مشاهده کردید که برخلاف میل شما بود از انتخاب آن تحلیلگر اجتناب کنید .

۳- حال بایستی تحلیلگرانی که با روحیات شما سازگار هستند را با یکدیگر مقایسه کنید تا دامنه انتخاب شما محدودتر شود و مناسب ترین ها را برگزینید .

۴- انتخاب تحلیلگر به عنوان مشاور : تبریک میگیم . شما بیشتر مسیر رو طی کردید و در نهایت تعدادی تحلیلگر را درنظر گرفته اید که به عنوان مشاور انتخاب کنید (‌ پیشنهاد میکنیم بیشتر از ۳ تحلیلگر را به عنوان مشاور انتخاب نکنید چرا که مقایسه و تصمیم گیری برای شما سخت میشود ) حالا باید یکی از گزینه های دنبال کردن مشاور را انتخاب کنید تا کم کم شروع به استفاده از پیشنهادات تحلیلگر کنید .

- اگر هنوز به آن تحلیلگر اطمینان کافی ندارید و میخواهید عملکرد روزهای آتی تحلیلگر را بسنجید گزینه رصد کردن را بزنید .

- زمانی که به اون تحلیلگر اطمینان کافی پیدا کردید و میخواستید از میان سیگنال های او تعدادی رو انتخاب کنید گزینه اطلاع رسانی از طریق پیامک و ایمیل را بزنید

- و اگر میخواهید از تمام سیگنال های آن تحلیلگر استفاده کنید و به سرعت روی سهم پیشنهادی تحلیلگر سرمایه گذاری کنید از گزینه پیش خرید استفاده کنید چرا که به صورت اتوماتیک خرید سیگنال برای شما انجام شده و اطلاعات مورد نیاز به شما ارسال میشود

پیشنهاد بعدی این است که تنها با یک سیگنال تحلیلگر نتیجه نگیرید که آن تحلیلگر خوب است یا بد ! چرا که قطعا همه پیش بینی های تحلیلگر نمیتواند به سود برسد و بازار بالا و پایین دارد و همانطور که در پروفایل تحلیلگران میبینید درصدی از معاملات تحلیلگر در سود است و درصدی در ضرر ! بنابراین برای نتیجه گیری درست حداقل از ۵ سیگنال یک تحلیلگر استفاده کنید و سپس نتیجه بگیرید که در مجموع برای شما سودآور بوده است یا خیر !

پیشنهاد میکنیم در همان روز اول کل سرمایه خود را با پیشنهاد یک تحلیلگر وارد بورس نکنید و مدتی رو با مبلغ کم و به صورت تستی بین سیگنال های تحلیلگران پخش کنید تا ببینید در واقعیت چه اتفاقی می افتد .

۵- حالا با خیال آسوده روی صندلی خود تکیه دهید و منتظر پیامک های مشاورین باشید 😉

اگر هنوز سوالی دارید، ابتدا سوالات متداول را مطالعه کرده و در نهایت با بخش پشتیبانی یا آیدی تلگرامی sadtahlilsupport ارتباط بگیرید .